Trailer na novu hru z prostredia Harry Pottera

Author Error Support - 2020-09-17 21:52:55
image

Počas Playstation 5 Showcase sme sa konečne dočkali oficiálneho potvrdenia „Harry Potter“ hry od štúdia Avalanche o ktorej sa šuškalo už veľmi dlho. Táto RPG hra sa odohráva vo Wizarding World a jej názov je Hogwarts Legacy.

Ide o RPG hru zasadenú do sveta Rockfortu a ďalších prostredí, kde sa chopíte role študenta Rockfortu v 19. storočí a ste tým, ktorý má v sebe tajomstvo, ktoré môže „zlomiť čarodejnícky svet.“ Máte totiž schopnosť tzv. Ancient Magic, čo vám dá možnosť voľby, či chcete byť dobrý, alebo zlý.

Hra príde v roku 2021 na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4 a Playstation 5.

{"JS_YES":"Yes","JS_NO":"No","JS_TODAY":"Today","JS_YESTERDAY":"Yesterday","JS_JAN":"January","JS_FEB":"February","JS_MAR":"March","JS_APR":"April","JS_MAY":"May","JS_JUN":"June","JS_JUL":"July","JS_AUG":"August","JS_SEP":"September","JS_OKT":"October","JS_NOV":"November","JS_DEC":"December","JS_YEAR_AGO":"Year ago","JS_YEARS_AGO":"Years ago","JS_DELETE_CONFIRM":"Do you want to delete record ?","JS_MAX_LENGTH":"Max length","JS_SELECT_OPTION":"Select an option","JS_YEAR":"Year","JS_TYPE":"Type","JS_MINUTES":"Minutes","JS_EMPTY_EMAIL":"Empty email address.","JS_DATA_LOADED":"Data loaded","JS_RECORD_RATED":"Rated"}